6 травня в Університеті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10-05-2016, 11:10

За традицією на міському кладовищі №2 пройшло вшанування пам’яті ветеранів війни − видатних вчених, які працювали тривалий час у виші. Члени ректорату, викладачі та співробітники Університету поклали квіти до могили першого проректора В.В.Сташиса, а також О.І.Свєчкарьова, А.Й.Рогожина, М.М.Страхова, В.П.Маслова, М.В.Цвіка, Р.С.Павловського та ін.

Звернувшись до присутніх, ректор Університету В.Я.Тацій зазначив: «Із кожним роком усе більше віддаляються від нас трагічні події Другої світової війни. У цей день ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя за мир на землі, виборов свободу для нашої держави, а також тих, хто після перемоги робив усе для відбудови та подальшого процвітання України. Ми захоплюємося величчю цих людей. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців».

На урочистій зустрічі ректор В.Я.Тацій та голова профкому співробітників В.Г.Білик щиро привітали ветеранів − Ф.П.Герасимова, Є.С.Котелевську, С.В.Коткова, В.О.Коновалову. Вони подякували їм за мужність й героїзм, проявлені як в роки війни, так і в складний повоєнний період, а також вручили грошові премії від профкому.

Ветерани, члени ректорату, курсанти поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

У Палаці студентів відбувся святковий концерт для ветеранів, професорсько-викладацького складу та співробітників Університету.