27 листопада в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено сьоме засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

30-11-2015, 16:20

У роботі семінару взяли участь співробітники Апарату Голови СБ України, керівництво Головного слідчого управління СБ України, науковці Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України, Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, Національної академії СБ України, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Хмельницького державного науково-дослідного інституту митної справи, Університету митної справи та фінансів, Українського державного університету залізничного транспорту, Інституту МАУП, співробітники ГУ «К», ГУ БКОЗ, ДЗНД, ДКІБ, ЦУ СБ України, науково-педагогічний склад та курсанти Інституту та ін.

Під час виступів і дискусій науковці і практики обговорили здобутки і перспективи розвитку кримінального процесуального законодавства України; проблемні питань розкриття та розслідування злочинів; актуальні питання використання спеціальних знань під час досудового розслідування та ін.

Матеріали науково-практичного семінару видано окремим збірником та надіслано до підрозділів Центрального управління, регіональних органів, наукових установ і навчальних закладів СБ України для використання в оперативно-службовій діяльності СБУ.