24 квітня відбулася ІІІ регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми юридичної науки і практики», присвячена 90-річчю з дня народження Володимира Володимировича Сташиса

28-04-2015, 11:42

Конференція проведена за ініціативи студентського самоврядування міжнародно-правового факультету та підтримки кафедри кримінального права №2.

За результатами конференції видана збірка тез, до якої увійшли близько 360 робіт. Більшість учасників конференції − студенти різних факультетів і курсів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також інших вищих навчальних закладів міста Харкова та України.

Робота організована наступним чином: на пленарному засіданні учасники мали змогу почути цікаві доповіді з міжнародного та кримінального права. На секційних слуханнях: з кримінального та кримінально-процесуального права, криміналістики та кримінології, як і завжди було багато доповідачів. Піднімалися питання  цивільного права і процесу, господарського і сімейного права, а також з конституційного та міжнародного права.

Під час секційних засідань велися дискусії, діалоги, обмін досвідом.

По закінченню конференції усім учасникам видані сертифікати і збірки тез.