Науковці Університету взяли участь у закритому засіданні Конституційної асамблеї (КА) на якому представлено проект концепції реформування основного закону

25-06-2013, 13:37

21 червня у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося четверте пленарне засідання Конституційної Асамблеї, на якому були розглянуті відповідні пропозиції комісій Конституційної Асамблеї щодо проекту Концепції внесення змін до Конституції України.

На заході виступили завідувач кафедри державного будівництва С.Г.Серьогіна та завідувач кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності О.Г.Шило.

Конституційна Асамблея прийняла за основу проект Концепції для подальшого доопрацювання з урахуванням, насамперед, зауважень, рекомендацій, застережень, висловлених на засіданні Конституційної Асамблеї, а також виходячи з того, що до середини вересня цього року всі члени КА уважно і ретельно опрацюють основні положення проекту та внесуть пропозиції з метою підготовки Концепції до схвалення, орієнтовно до кінця жовтня цього року.

Подробиці читайте на сайті Конституційної Асамблеї за посиланням: