16 грудня в Палаці студентів Університету відбувся благодійний концерт для дітей учасників Антитерористичної операції

18-12-2015, 15:42

На благодійному новорічному шоу напередодні дня Святого Миколая виступили: народна артистка України Руслана Лижичко, лідер групи «ВВ» Олег Скрипка та артисти студії «95 квартал».

Мета заходу − надання підтримки сім’ям військовослужбовців Збройних Сил та Національної гвардії України, постраждалих під час проведення АТО.

Для того, щоб зібрати кошти для дітей війни харківські волонтери влаштували два заходи: перший − благодійний концерт, де безкоштовно виступили зірки естради. Другий − комерційний концерт, тобто всі гроші від продажу квитків, вартість яких стартувала від 250 і доходила до півтори тисячі гривень, а також гонорар артистів передані на фінансову підтримку дітей військовослужбовців, які загинули в АТО.

Глядачами стали понад 1200 осіб ні тільки з Харкова і області, а й сусідніх регіонів України. Із них майже вісім сотень − це діти, серед яких були й ті, чиї батьки загинули, отримали поранення або пропали безвісти у зоні конфлікту.

Руслана, гурт «ВВ» і артисти з «95 кварталу» створили атмосферу свята для людей, які сьогодні особливо потребують уваги та турботи.

Дуже тепло про минулі заходи сказала Руслана: «Я вирішила, що це їх сцена і запросила їх просто вийти і виступити зі мною. Всі малі кинулися на сцену. Для них це було свято і це є найменше, що ми можемо зробити».

В організації заходу взяв участь проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман.

Представники обласної влади впевнені, концерт дасть старт всім наступним благодійним заходам, які будуть проводитися для дітей.