У Палаці студентів Університету відкрився 15-й шаховий турнір «Кубок Ректора»

31-03-2014, 16:26

«Цей турнір є візитною карткою нашого шахового клубу та Університету. Завдяки багаторічній підтримці та пильній увазі ректора В.Я.Тація, він перетворився в один з найкращих в Україні», − сказав відкриваючи захід президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман.

Міжнародний арбітр Л.М.Боданкин (головний суддя змагань) ознайомив присутніх з їх правилами та зазначив: «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого завжди організовує турніри на найвищому спортивному та організаційному рівнях, які стають справжнім шаховим святом».

У змаганні беруть участь студентка Університету, 14-а чемпіонка світу Анна Ушеніна, член шахового клубу «Юридична академія», олімпійський чемпіон (2004 і 2010 років) Павло Ельянов, студент Університету, віце-чемпіон світу до 20 років Олександр Іпатов, а також інші відомі шахісти.

Турнір проходитиме щоденно з 31 березня по 2 квітня. 1 квітня − з 14:00 до 19:00, 2 квітня − з 12:00 до 17:00, закриття та нагородження переможців − 2 квітня о 18:00.