Відбулося урочисте святкування 15-річчя факультету підготовки юристів для МЗС України

04-12-2013, 16:13

На заході були присутні: колишній Надзвичайний та Повноважний посол України Ігор Мефодійович Турянський, заступник Голови Спілки дипломатів України Андрій Андрійович Буткевич (випускник факультету 2008 року), декан факультету підготовки юристів для МЗС України Ігор Вікторович Самощенко, студенти та випускники факультету різних років.

Захід розпочався з промови декана, який очолює факультет з дня його заснування, коли відбулося підписання Угоди про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Університетом.

Урочистим моментом заходу було проголошення про створення осередку Спілки дипломатів України у Харкові, яку очолив декан факультету підготовки юристів для МЗС України – І.В.Самощенко.

До 15-річчя факультету деканатом та Студентським самоврядуванням за підтримки Профспілкового комітету Університету було оголошено результати проведеного конкурсу «Найкращий студент факультету підготовки юристів для МЗС України». Конкурс проводився з 20 жовтня по 20 листопада 2013 року. Взяти участь у ньому мали змогу студенти з 2-го по 5-ий курс освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр і магістр. Для участі в конкурсі апліканти подавали анкети, в яких зазначали інформацію про себе та свої досягнення, і конкурсна комісія визначила кращих студентів за чотирма номінаціями: наукова, громадська, спортивна та творча діяльність.

Переможцем у номінації «Наукова діяльність» стала Валерія Полич (3 курс, 1 група); у номінації «Громадська діяльність» – Єлизавета Ярушинська (3 курс, 2 група); у номінації «Творча діяльність» – Дайана Панькова (2 курс, 3 група), у номінації «Спортивна діяльність» було визначено лише переможця з другого ступеня. Ним став Костянтин Полукчі (2 курс, 4 група).