11 квітня з нагоди свята Великодня співробітники та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай», у якому знайшли притулок діти-сироти, евакуйовані з зони АТО

15-04-2015, 15:05

Усвідомлюючи актуальність цієї проблеми сьогодення, військовослужбовці навчального підрозділу не лишились осторонь і простягли руку допомоги малятам. Цього разу майбутні офіцери організували для дітей справжнє свято з танцями та конкурсами. Кожна дитина отримала великодні подарунки, які з любов’ю приготували для них співробітники Інституту. Поки дівчата – курсанти розважали дітей, хлопці впорядкували територію дитячого будинку.

Проте головною подякою для курсантів та співробітників навчального підрозділу, безумовно, стала радість спілкування, душевне тепло та щирі посмішки дітей-вихованців дитячого будинку.