В Університеті пройшла ІХ всеукраїнська студентська наукова конференція «Філософія і право»

11-12-2013, 16:45

Організатор заходу – кафедра філософії Університету.

Учасників конференції привітав проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман. Він побажав учасникам конференції творчої наснаги у плідному обговоренні запропонованих порядком денним питань і подальших наукових здобутків.

На заході з доповідями виступили: студент Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України (2 курс, 15 група) Оксана Бабій – «Експерименти сучасної філософії»; студент Інституту підготовки кадрів для МВС України (2 курс, 7 група) Юлія Супрунюк – «Змістовні та формальні особливості екзистенціалізму та постмодернізму»; студент господарсько-правового факультету (2 курс, 5 група) Яна Зайкова – ««Я вранці та Я ввечері» – дві різні людини»; студент Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України (2 курс, 17 група) Діана Кушнаренко – «Безсмертя в контексті трансгуманізму» та ін.

За результатами конференції планується видати збірник тез доповідей та повідомлень.