Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відзначив 20-ти річчя

16-07-2014, 10:30

За роки функціонування навчальним підрозділом підготовлено майже 1600 висококваліфікованих офіцерів-юристів, з яких 602 отримали дипломи з відзнакою.
Близько 220 випускників відзначено державними нагородами та відомчими відзнаками Служби безпеки України, 83 визнано переможцями конкурсів «Кращий слідчий», «Кращий оперативний співробітник», «Кращий молодий співробітник», «Професіонал року». Нині 110 офіцерів-випускників обіймають керівні посади Центрального управління СБ України.
Вітаємо особовий склад співробітників, випускників і ветеранів Інституту з цією видатною подією та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчої наснаги, професійної вдачі й непохитної волі у благородній справі служіння Батьківщині!
Урочистості з нагоди святкування 20-ої річниці створення Інституту заплановані на вересень-жовтень 2014 року.