Інститутом підготовки юридичних кадрів для СБУ проведено низку патріотичних і культурно-виховних заходів

27-08-2015, 13:32

23-24 серпня з особовим складом 1-го курсу Інституту проведено комплекс патріотичних і культурно-виховних заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

21 серпня на святковій нараді постійного складу керівництвом Інституту було доведено звернення Голови Служби безпеки України з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, а також відзначені кращі курсанти та співробітники навчального підрозділу.

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України було організовано відвідування кращою групою 1-го курсу авіашоу на аеродромі «Коротич», де присутні мали змогу ознайомитись із різноманітними видами авіаційної техніки та переглянути фігури вищого пілотажу у виконанні найкращих майстрів авіаспорту України.

24 серпня у Палаці студентів Університету між навчальними групами 1-го курсу проведено інтелектуальну вікторину «брейн-ринг» на краще знання історії національного державотворення.