Студентка Університету Інна Черняк стала бронзовим призером кубку світу з дзюдо

26-02-2015, 09:30

Chernyak_InnaУ місті Егер (Угорщина) пройшов кубок світу з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. У заході взяли участь 205 спортсменів з 32 країн світу.

Інна Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, IV курс, 12 група) у ваговій категорії до 57 кг посіла 3 місце.

Вітаємо призерку кубку світу і бажаємо успіху в травні на Всесвітніх іграх у Кореї!

Довідка: дзюдо для спортсменів с вадами зору є адаптацією японського бойового мистецтва дзюдо для сліпих та слабозорих спортсменів. Правила лише трохи відрізняються від звичайних змагань із дзюдо. Паралімпійське дзюдо є частиною програми літніх Паралімпійських ігор з 1988 року для чоловіків і з 2004 року для жінок. На Паралімпійських іграх 2012 року в Лондоні в цьому виді спорту за 13 комплектів медалей боролися 132 спортсмена. Кубок світу в Угорщині був одним із кваліфікаційних відборів на Паралімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.