Із курсантами Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено практичне заняття фахівцями Військово-медичного Управління Служби безпеки України

26-10-2016, 10:47

На базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Харківській області керівництвом Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та науково-педагогічним складом спеціальної кафедри №4 Інституту з курсантами 3-го курсу Інституту було організовано проведення практичного заняття за напрямком спеціального курсу «Медико-тактична підготовка». Практичне заняття проводилось у польових умовах фахівцями Військово-медичного Управління Служби безпеки України.

Під час занять відпрацьовувались варіанти надання невідкладної допомоги на полі бою під вогнем противника та на етапах тактичної евакуації.