Ігор Кас`янов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) став переможцем міжнародного конкурсу Many Languages, One World® 2016

29-08-2016, 10:27

Захід третій рік поспіль відбувається за підтримки Ініціативи ООН «Взаємодія з академічними спільнотами» та компанії ELS Educational Services, Inc. (https://www.els.edu/en/ManyLanguagesOneWorld)

Умовою конкурсу Many Languages, One World® 2016 було написання есе на теми глобального громадянства, міжкультурного взаєморозуміння та ролі, яку відіграє володіння мовами ООН у їх розвитку. Есе Ігоря Кас`янова «Відновлювальне правосуддя як необхідність відкритого суспільства» було у числі 60 робіт, обраних серед 3635 студентських творів із 165 країн світу.

25-31 липня переможці конкурсу взяли участь у Міжнарожному молодіжному форумі, що проходив в Університеті Хофстра (Hofstra University,Hempstead, New York), та отримали можливість представити на Генеральній Асамблеї ООН плани дій, що стосуються Порядку денного ООН у сфері стійкого розвитку на період до 2030 року.

«Для мене було великою честю опинитися у переліку переможців – поділився своїми враженнями Ігор.- Безумовно, це чудова ідея  для залучення молоді до вирішення глобальних проблем світового співтовариства.  Участь у роботі над досягненням однієї з 17 цілей ООН у команді однолітків з різних країн – незабутній та безцінний досвід. Нашу роботу координували висококласні фахівці, що працювали в Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних структурах. У подальшому я планую приймати участь у подібних заходах, адже кожен з них надає можливість поглибити професійні знання та поспілкуватися з небайдужими до суспільних проблем людьми».

Щиро вітаємо Ігоря Кас’янова з перемогою, бажаємо творчого натхнення та успіхів у дослідженнях сучасних проблем правознавства.