Волейбольна команда «Юракадемія» стала переможцем ХХІІІ чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд (вища ліга)

22-04-2014, 12:52

У спорткомплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м.Харків) команда Університету достроково виграла фінальний турнір кращих команд.

У перший день змагань «Юракадемія» перемогла донецьку «Альтеру» з рахунком 3:0 (25:19, 25:23, 25:15).

Центральним матчем другого ігрового дня фіналу команд вищої ліги стала зустріч харківської «Юракадемії» і сумського «Хімпрому-2-СумДУ». Саме ці дві команди реально претендували на перше місце, і від його результату залежало чемпіонське звання.

Перші дві партії виграли більш досвідчені господарі майданчика 25:17 і 25:18. Потім сумчани зуміли скоротити відставання, взявши третій сет 23:25. Але на більше їх не вистачило, і харків’яни святкували успіх як у четвертій партії 25:15, так і в матчі 3:1.

У третій день змагань волейбольна команда «Юракадемія» перемогла красноперекопську команду «Кримсода-2» з рахунком 3:0 (25:21, 25:16, 25:17).

«Задачу поставили ще на початку сезону − боротися за медалі. До цього і прагнули. Всі хлопці чудово розуміли важливість кожної партії, адже на кону − медалі чемпіонату України. Звідси і відношення до гри», − зазначив старший тренер В.І.Романцов.

«Наш вуз не є спортивним за фахом, але має значні спортивні результати. Тільки минулого року спортсмени здобули понад 250 медалей. Волейбольна команда «Юракадемія» має славетну історію. Але головне сьогодні те, що студентська команда (у команді тільки студенти) перемогла у чемпіонаті майстрів», – підкреслив Президент волейбольного клубу,  ректор Університету В.Я.Тацій.