Щиро вітаємо проректора з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого професора Вячеслава Васильовича Комарова з 65-річчям!

01-01-2015, 00:01
Ви − знаний фахівець з права, відомий своїми ґрунтовними науковими працями як в Україні, так і за кордоном, мудрий керівник, досвідчений наставник, людина, наділена яскравим талантом і невичерпною енергією.
Від усього серця бажаємо миру, міцного здоров’я, добра і злагоди, творчої наснаги, любові і благополуччя, здійснення мрій та задумів в ім’я Вітчизни. Нехай кожен день буде сповнений натхненням, бажанням творити добро та зігрітий теплом людських стосунків!
Ректорат, профком, викладачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого