Чоловіча команда Університету з настільного тенісу посіла І місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

09-12-2015, 15:37

2-3 грудня на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено першість з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області.

У турнірі взяли участь 153 студента з 19-ти вищих навчальних закладів, у чоловічому турнірі змагалися  27 збірних.

У впертій боротьбі чемпіоном стала збірна команда Університету під керівництвом тренера − майстра спорту міжнародного класу з настільного тенісу Ганни Гапонової у складі: Максима Дейнеги (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 23 група), Кирила Дейнеги (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 23 група), Максима Буткова (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 27 група). Друге місце завоювала команда ХНУБА, третє місце − команда НТУ «ХПІ».