14-08-2014, 17:56

У м.Тромсе (Норвегія) завершилася  41-а Всесвітня шахова Олімпіада. У заході брали участь 139 команд. Турнір проводився за швейцарською системою в 11 турів.

У складі кожної команди 4 основних учасника і 1 запасний. Переможці визначалися за найбільшою кількістю командних очок.

За жіночу збірну України виступали Анна Ушеніна, Анна Музичук, Марія Музичук, Наталія Жукова та Інна Гапоненко. Головний тренер – М.Л.Бродський.

У заключному турі наша команда розійшлася миром з китаянками і набравши 18 очок посіла 3 місце.

Вітаємо Анну, Михайла Леонідовича та всіх членів команди збірної України і бажаємо нових перемог!