Представники Університету вдало виступили на легкоатлетичних змаганнях зі спортивного орієнтування

14-10-2014, 13:50

11 та 12 жовтня відбувся чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування.

У перший день змагань у с.Бабаї на дистанції «скорочена класика» 4,1 км з 13 контрольними пунктами (група Ч–55) перемогу святкував директор спортивного клубу М.І.Гоєнко.

На другий день змагань у с.Тимченки на середній дистанції 5,8 км з 18 контрольними пунктами (група Ч–55) також переміг М.І.Гоєнко, а студентка Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України (4 курс, 10 група) Євгенія Веремеєнко в особистому заліку на 6,4 км з 18 контрольними пунктами серед жіночої еліти (Ж – 21 Е) здобула бронзову нагороду.