У центрі інформаційних технологій Університету відбулася он-лайн конференція за участю викладачів Університету імені Миколаса Ромеріса (м.Вільнюс) та студентів магістратури господарсько-правового факультету, що навчаються за українсько-литовською програмою подвійних дипломів «Міжнародне право»

18-12-2014, 11:41
Директор Інституту міжнародного та європейського права Університету імені Миколаса Ромеріса проф. Сауліус Катуока (Saulius Katuoka) та завідувач кафедри права ЄС проф. Лира Якулевічене (Lyra Jakulevičienė) привітали студентів з успішним завершенням першого семестру спільної магістерської програми, розповіли про умови навчання у Литві та відповіли на запитання студентів про особливості навчального процесу, європейські стандарти оцінювання знань, а також про додаткові можливості продовження навчання та працевлаштування в країнах ЄС.
Координатор програми доц.О.Я.Трагнюк та доц. Т.М.Анакіна щиро подякували литовським колегам за надання методичної підтримки викладачам кафедри міжнародного права та висловили сподівання на успішне продовження співпраці у наступному навчальному році.