В Університеті відбувся День відкритих дверей, який зібрав понад 1 000 майбутніх вступників

04-04-2015, 14:23

Організатори: студентське самоврядування та Ліга студентів Асоціації випускників.

Абітурієнти та їхні батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом Університету, інститутів/факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2015/2016 навчальний рік.

Захід розпочався ярмаркою-презентацією інститутів/факультетів та показом відеофільмів про Університет, після чого відбулася загальна зустріч з ректором, академіком В.Я.Тацієм, першим проректором Ю.П.Битяком, проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашом, відповідальним секретарем приймальної комісії В.А.Козаком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся В.Я.Тацій: «Сьогодні у вашому розпорядженні вся академічна спільнота, від якої ви отримаєте відповіді на всі питання, і, сподіваюся, це допоможе вам зробити один із найважливіших вчинків у житті − вибір майбутньої професії. Обравши наш вуз, якому виповнилося 210 років, ви точно не помилитеся. Ставши студентом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ви опинитеся не просто у вищому навчальному закладі, ви потрапите в дивовижну атмосферу двохсотрічної традиції, знань, інтелігентності та високого рівня інтелекту».

Під час зустрічі ректор розповів про структуру Університету, організацію навчального процесу, а також про досягнення та здобутки. Він ознайомив присутніх із історією створення, цілями та роботою вишу, до основних напрямків якого належать співробітництво з науково-дослідними інститутами інших країн, сприяння академічній мобільності студентів та науковців Університету, науково-педагогічна, культурно-просвітницька, спортивна та інформаційна діяльність. В.Я. Тацій акцентував увагу на примноженні університетськими вченими славетних наукових здобутків, зазначивши, що завдяки поєднанню досвіду та мудрості професорів із натхненною роботою спраглих до нових знань студентів, ми є постійними призерами різноманітних всеукраїнських та міжнародних рейтингів та змагань.

Ректор підкреслив, що знайти інформацію стосовно вступу і задати будь-яке питання можна тільки на офіційному сайті Університету або у приймальній комісії за адресою м.Харків, вул. Пушкінська, 77, телефон (057) 704-92-49.

З особливостями прийому до Університету у 2015 році абітурієнтів ознайомив В.А.Козак: «До нововведень цьогорічної вступної кампанії, окрім сертифікатів тестування лише 2015 року, пріоритетів заяв, змін у переліку необхідних документів, також належать зміни у розрахунку конкурсного балу: результати з конкурсних предметів множитимуться на вагові коефіцієнти, до яких додаватиметься помножений на коефіцієнт 0,1 середній бал додатка до атестата. До основного конкурсного балу можуть нараховуватися додаткові окремим категоріям вступників: призерам  IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та IIІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (10 балів незалежно від ступеня диплома)».

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами, абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого інституту/факультету, дізнатися особливості освітнього процесу. Також проведено лекцію-екскурсію по навчальних корпусах та гуртожитках Університету (ознайомлення з аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).