У спорткомплексі Університету проведено VІII відкриту першість Університету з вільної та жіночої боротьби, присвяченого Дню Святого Миколая

22-12-2015, 15:06

Організатори − спортивний клуб Університету, кафедра фізичного виховання №2, головний тренер спортивного клубу олімпійських видів боротьби В.В.Джерелій.

Турнір відбувся 16-17 грудня. У змаганнях взяло участь 115 борців в 12 вагових категоріях, які представляли Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний технічний університет «ХПІ», Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський національний педагогічний університет.

Чемпіонами та призерами в особистому заліку стали студенти Університету:

Вільна боротьба

І місце:

57 кг : Микита Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2 група);

61 кг: Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс, 2 група);

63 кг: Аветіс Арутюнян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс, 11 група);

66 кг: Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 1 курс, 2 група);

86 кг: Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 12 група);

ІІ місце:

63 кг: Влад Бондаренко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 1 група);

69 кг: Родіон Швець (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 11 група);

71кг.: Геворг Закоян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс, 11 група);

97 кг: Михаило Сергієв (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс, 2 група);

ІІІ місце:

57 кг: Сергій Швецов (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2 група);

71 кг: Сергій Дубяго (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4курс, 20група);

80 кг: Антон Марченко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2 група).

Жіноча  боротьба

І місце:

50 кг: Ірина Іванюк (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 18група);

ІІІ місце:

50 кг: Марина Єгоріна (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 1 курс, 2 група).

Бажаємо подальших успіхів переможцям!