У спорткомплексі Університету (вул. Пушкінська, 104) відбулася спартакіада з плавання серед команд гуртожитків

07-12-2015, 12:58

У змаганнях брало участь 63 учасника з одинадцяти  команд.

Місця розділилися наступним чином:

у командному турнірі:

І місце − команда 14 гуртожитку (746 очок);

ІІ місце − команда 8 гуртожитку (552 очки);

ІІІ місце  − команда 12 гуртожитку (538 очок);

в естафеті 4*50 вільним стилем:

І місце − команда 14 гуртожитку з результатом  1.43.23 сек.;

ІІ місце − команда 13 гуртожитку з результатом  1.50.84 сек.;

ІІІ місце  − команда 8 гуртожитку з результатом  1.57.36 сек.;

в чоловічої особистій першості:

вільний стиль 50 метрів:

І місце  − Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) з результатом  24, 25 сек.;

ІІ місце − Євген Бегаль (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) з результатом  25, 00 сек.;

ІІІ місце − Олександр Скарла (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України)  з результатом    25, 40 сек.;

брас 50 метрів:

І місце − Михайло Король (господарсько-правовий факультет) з результатом   31,20 сек.;

ІІ місце − Михайло Солдатенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) з результатом 34,00

ІІІ місце − Андрій Іжик (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України) з результатом 34,55 сек.;

на спині 50 метрів:

І місце − Володимир Івалунь (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) з результатом 29,80 сек.;

ІІ місце − Роман Дьомін (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) з результатом 30,57 сек.;

ІІІ місце − Юліан Омельчук (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України) з результатом  30,90 сек.;

батерфляй 50 метрів:

І місце − Давид Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) з результатом 26,74 сек.;

ІІ місце − Олександр Мурзак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України) з результатом 27,44сек.;

ІІІ місце − В’ячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет) з результатом  сек. 27,95;

у жіночої особистій першості:

 на спині 50 метрів:

І місце − Поліна Залімська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України) з результатом 39,55 сек.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!