У спорткомплексі проведено VІI відкриту першість Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зі спортивної боротьби, присвячену 211-й річниці з Дня заснування Університету

25-11-2015, 14:43

Організатори − спортивний клуб Університету та кафедра фізичного виховання № 2.

У змаганнях взяли участь 125 борців, які представляли Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний технічний університет «ХПІ», Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Чемпіонами та призерами в особистому заліку стали студенти Університету:

у вільній боротьбі

І місце

55 кг − Микита Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2 група);

59 кг − Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс, 2 група);

63 кг − Георг Закоян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс, 11 група);

70 кг − Сергій Дубяго (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 20 група);

86 кг − Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 12 група);

97 кг – Михайло Сергієв (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України , 3 курс, 2 група);

ІІ місце

55 кг − Сергій Швецов (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 2група);

63 кг − Максим Тельний (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 5курс, 4 група);

66 кг − Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України , 1 курс, 2 група);

80 кг − Сергій Варук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 11 група);

ІІІ місце

63 кг − Сергій Поважний(Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 4 група);

74 кг − Ярослав Яхін (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс, 1 група);

80 кг – Влад Довбуш факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України , 4 курс, 3 група);

у греко-римській боротьбі

І місце

66 кг − Сергій Дубяго (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 20 група);

80 кг − Джал Салаев господарсько-правовий факультет, 3 курс. 3 група);

ІІ місце

75 кг − Артур Власов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 2 група);

ІІІ  місце

59 кг − Влад Бурикін (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс, 2 група);

75 кг – Василь Геращак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 1 курс, 2 група).

у жіночій  боротьбі

І місце:

48 кг − Ірина Іванюк (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 18 група);

ІІІ місце

48 кг − Марина Єгоріна (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України , 1 курс, 2 група).

Бажаємо спортсменам подальших успіхів!