У спортивному комплексі «Юрист» Університету відбувся «Кубок ректора» з настільного тенісу

06-11-2014, 15:33

У змаганнях брали участь 60 студентів – представники різних факультетів Університету.

Відкривали захід очільники нашого вишу: проректор з навчально-методичної роботи В.В.Комаров, проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, завідувач кафедри фізичного виховання №1 А.В.Попрошаєв, заступник декана ІПКОЮ В.Ф.Оболенцев, а також голова студентського самоврядування Університету В.Рудик.

Бажаючи успіхів учасникам турніру, Вячеслав Васильович зазначив, що настільний теніс – це інтелектуальна гра, яка сприяє покращенню зору та заряджає енергією.

За турніром спостерігали: головний суддя – керівник секції настільного тенісу Університету, майстер спорту міжнародного класу, член жіночої збірної команди України Ганна Гапонова.

Після підрахунку балів було обрано переможців турніру. За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – К.Дейнега (ІІІ курс, ІПКОП);

ІІ – М.Дейнега (ІІІ курс, ІПКОП);

ІІІ місце – С.Лохман (ІІІ курс, ІПКОП).

Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів!