У спортивному комплексі Університету проведено чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років

30-09-2016, 10:44

У заході взяли участь понад 300 спортсменів з 22 регіонів країни і міста Києва.

Почесними гостями турніру були: проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, державний тренер збірної України з дзюдо С.О.Гайдай, віце-президент Харківської обласної федерації дзюдо Р.О.Гуляєв, студентки Університету майстри спорту міжнародного класу із дзюдо Марина та Інна Черняк (чемпіонка Паралімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро), бронзовий призер Олімпійських ігор (1972) в Мюнхені А.Т.Новіков, срібний призер XXVIII Олімпійських ігор в Афінах (2004) та бронзовий призер XXIX Олімпійських ігор (2008) в Пекіні Роман Гонтюк, 6-разовий чемпіон світу та 6-разовий чемпіон Європи В.В.Савінов, головний тренер збірної України з дзюдо К.А.Балаян та ін.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Юрій Григорович підкреслив, що турнір відбувається за підтримки ректора Університету Василя Яковича Тація, який приділяє багато уваги студентському спорту і допомагає його розвитку. Проректор побажав учасникам чесних змагань та гідних перемог.

Державний тренер збірної України з дзюдо С.О.Гайдай зачитав привітання учасникам від Міністра молоді та спорту України І.О.Жданова.

Серед студентів Університету чемпіонами та призерами змагань стали:

І місце

К.Чертил (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс);

IІІ місце:

В.Березка (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс).