У спортивному комплексі Університету відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений пам’яті Г.В.Малинка

21-12-2015, 13:08

Організатор: спортивний клуб боротьби Університету (головний тренер Д.П.Вісков).

У заході взяли участь спортсмени з дванадцяті областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Харківської та ін. Всього − понад  150 учасників.

Почесними гостями турніру були: проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, начальник Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання В.А.Кобзарь, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради К.М.Курашов, президент Федерації дзюдо Харківської області О.Ю.Каратуманов.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, який нагадав, що турнір присвячений пам’яті видатного спортсмена і тренера, ветерана Другої світової війни, справжнього патріота, яким пишалася Україна, Григорія Васильовича Малинка. Юрій Григорович підкреслив, що турнір відбувається за підтримки ректора Університету Василя Яковича Тація, який приділяє багато уваги студентському спорту і допомагає його розвитку.

Президент Федерації дзюдо Харківської області О.Ю.Каратуманов подякував ректору Університету В.Я.Тацію та Харківському міському голові Г.А.Кернесу за підтримку і допомогу в організації турніру та популяризації дзюдо.

Серед студентів Університету чемпіонами та призерами змагань стали:

І місце

 Вдадислав Березка (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс);

ІІ місце:

Юлія Одринська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 2 курс, 1 група);

Катерина Маламанюк (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 6 група);

Емір Бекіров (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 5 курс, 8 група);

Ольга Гальченко (факультет правосуддя, 5 курс, 1 група);

Лілія Катеринюк (господарсько-правовий факультет, 3 курс, 8 група);

Марина Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 12 група);

Тетяна Сакун (господарсько-правовий факультет, 3 курс, 8 група);

Анастасія Погрібна (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 20 група).