У спортивному комплексі Університету відбулися військово-спортивні змагання «Козацькі розваги» серед студентів військово-юридичного факультету

11-12-2015, 10:28

Цей захід традиційно є головним спортивним святом на військово-юридичному факультеті. Цьогоріч його приурочено до Дня Збройних Сил України.

Спортивне свято відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш. У своєму виступі Юрій Григорович привітав всіх учасників змагань із святом мужності, витривалості, бойового духу та побажав перемоги найсильнішим.

До програми змагань включено: естафети, силові конкурси, вправи на спритність та конкурси військового спрямування. Усі учасники ретельно готувалися і спортивне протистояння між курсами було цікавим та видовищними. Майже після кожного конкурсу змінювалися лідери. За результатами восьми етапів загальну перемогу отримали найдосвідченіші − курсанти 5 курсу.

Головний приз змагань − перехідний кубок «Козацьких розваг» переможцям вручив т.в.о. начальника військово-юридичного факультету підполковник С.М.Мельник.