У спортивному комплексі Університету відбувся Всеукраїнський олімпійський урок

08-09-2015, 14:33

Захід відкрив директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко, який розповів про спортивне життя Університету та здобутки кращих спортсменів − чемпіонів світу, Європи, Олімпійських ігор і побажав студентам вести здоровий спосіб життя і брати активну участь у роботі спортивних секцій та клубів.

З вітальними словами з нагоди спортивного свята до учасників звернулися секретар Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України В.А.Христоєв, член Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, дворазовий олімпійський чемпіон Ю.М.Поярков.

Від Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України за значний внесок у розвиток ідей олімпійського руху на Харківщині та пропаганду здорового способу життя в Україні Почесними грамотами нагороджені: голова профспілкового комітету В.Г.Білик, головний тренер клубу з вільної боротьби В.В.Джерелій, старший викладач кафедри фізичного виховання №2 Л.В.Романенко.

У рамках заходу пройшли показові виступи команд Університету з черліденгу (тренер І.О.Бодренкова) та спортсменів клубу олімпійських видів боротьби (тренер В.В.Джерелій). Олімпійську розминку провела старший викладач кафедри фізичного виховання №2 Л.В.Романенко. Також на різних майданчиках спорткомплексу відбулися спортивні змагання з легкої атлетики, футболу, баскетболу, настільного тенісу тощо.