У спортивному комплексі Університету (вул.Пушкінська, 104) пройшов ІІ всеукраїнський відкритий традиційний турнір Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з вільної боротьби, присвячений Дню юриста

10-10-2014, 15:57

Організатори − спортивний клуб Університету, спортивний клуб вільної та греко-римської боротьби та кафедра фізичного виховання № 2.

У заході взяли участь спортсмени з дев’яти областей України: Донецької, Запорізької, Житомирської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської. Всього − 228 учасників: кадети 1998-1999 р.н. у 10 вагових категоріях та  молодь 1995-1997 р.н. у 7 вагових категоріях.

На відкритті змагань проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш привітав учасників зі святом спорту − святом справедливості. Юрій Григорович повторив присутнім слова ректора Університету В.Я.Тація: «Мета сьогоднішнього заходу співпадає з головною метою вишу − підготовка висококваліфікованих кадрів та багатосторонній розвиток підростаючого покоління».

Він зазначив, що Університет не готує спортсменів, але серед студентів чимало чемпіонів світу, Європи, Олімпійських ігор. Проректор нагадав їх імена: чемпіонка світу і Європи з шахів Анна Ушеніна, чемпіон Європи і олімпійський чемпіон з шахів Олександр Моїсеєнко, чемпіонка світу і Європи з дзюдо Інна Черняк, чемпіон Універсіади з боксу Олександр Гвоздик, бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби Мраз Джафарян та ін.

Ю.Г.Барабаш побажав спортсменам стати зірками не тільки українського, а й світового рівня.

Присутній на заході директор Департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту Харківської міської ради К.А.Лобойченко привітав спортсменів: «Для мене честь брати участь у святі найсильнішого юридичного та спортивного вузу країни. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є одним із провідних українських вишів. Він готує висококласних фахівців і спортсменів, яких знає увесь світ. Хотілося б, щоб таких змагань, як сьогодні, було більше, а ще краще, щоб вони відбувалися і в інших видах спорту».

Настоятель Свято-Покровського храму Харківської  єпархії отець Ігор привітав спортсменів і прочитав молитву на початок усякої доброї справи.

В особистому заліку чемпіонами та призерами стали:

I місце:

– Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 2 група) у ваговій категорії до 55 кг;

– Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 12 група) у ваговій категорії до 74 кг;

– Магомед Магомедов (господарсько-правовий факультет, 3 курс, 4 група) у ваговій категорії до 84 кг;

ІІI місце:

– Нурлан Алізаде (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 7 група) у ваговій категорії до 60 кг;

– Іван Малигон (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 17 група) у ваговій категорії до 96 кг.