20-03-2015, 16:58
У спортивному комплексі (вул.Пушкінська, 104) Університету проведено відкриту першість Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з вільної та греко-римської боротьби серед ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації «Студентські ігри Слобожанщини» Організатори − спортивний клуб Університету, спортивний клуб вільної та греко-римської боротьби та кафедра фізичного виховання № 2.
Головний суддя − В.В.Джерелій.
У заході взяли участь 223 спортсмени з 20 вузів Харкова: Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Національного технічного університету «ХПІ», Харківського національного автодорожнього університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ін.
Проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, відкриваючи змагання, привітав учасників, побажав успіхів та нових перемог. «Нехай килим принесе вам удачу», − додав він.
Юрій Григорович передав присутнім вітання ректора Університету В.Я.Тація, який є палким прихильником спорту і здорового способу життя, до того ж Василь Якович усіляко сприяє розвитку спорту в Україні та в Університеті.
Проректор звернув увагу на той факт, що ці змагання є відбірковим етапом, що передує Всеукраїнській Універсіаді.
Учасників також привітали начальник Харківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту А.В.Кобзар та настоятель Свято-Покровського храму Харківської  єпархії отець Ігор.
У змаганнях з вільної боротьби в особистому заліку чемпіонами та призерами стали:
I місце:
– Андрій Яценко (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії до 57 кг;
– Мраз Джафарян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс, 7 група) у ваговій категорії до 86 кг;
ІІ місце:
– Станіслав Жук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 24 група) у ваговій категорії до 70 кг;
ІІІ місце:
– Максим Тельний (випускник 2014 року) у ваговій категорії до 65 кг;
– Абас Халілов (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії до 65 кг;
– Хачатур Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 12 група) у ваговій категорії до 74 кг;
У командному заліку спортсмени Університету посіли 1 місце.
У змаганнях з греко-римської боротьби в особистому заліку чемпіонами та призерами стали:
I місце:
– Сергій Бугай (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 2 група) у ваговій категорії до 59 кг;
ІІІ місце:
– Дмитро Барашков (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 4 курс, 3 група) у ваговій категорії до 80 кг;
– Жалоліддін Салаєв (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 3 група) у ваговій категорії до 85 кг;
– Ібаддулла Вердієв (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс, 18 група) у ваговій категорії до 130 кг.