У спортивному залі боротьби Університету проведено V відкриту першість Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з вільної боротьби, присвячену Дню захисту дітей

29-05-2015, 11:41

Організатори − спортивний клуб Університету, спортивний клуб вільної та греко-римської боротьби та кафедра фізичного виховання № 2.

Головний суддя − В.В.Джерелій.

У змаганнях взяло участь 72 борців вільного стилю в 6 вагових категоріях, які представляли Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний технічний університет «ХПІ», Харківську державну академію фізичної культури, Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Чемпіонами та призерами в особистому заліку стали студенти Університету:
65 кг: 2 місце − М.Тельний (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС);
70 кг: 2 місце − С. Дубяго (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України);
3 місце − К. Садигов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України);
74 кг: 1місце − Х. Варданян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України);
86 кг: 1місце − М. Магомедов (господарсько-правовий факультет);
120 кг.: 1місце − И. Вердієв (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України).
2 місце − М. Сергієв (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України).