04-02-2015, 09:38
У рамках українсько-литовської програми подвійних дипломів «Міжнародне право» представник Університету доцент кафедри міжнародного права Т.М.Анакіна відвідала юридичний факультет Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)Під час зустрічі із заступницею декана юридичного факультету Регіною Валутіте (аssoc. рrof. Regina Valutytė) та професором кафедри права ЄС Лирою Якулевічене (рrof. Lyra Jakulevičienė) відбулося обговорення поточних питань реалізації спільної магістерської програми «Міжнародне право», за якою навчається група студентів 5-го курсу господарсько-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та умови вступу до магістратури у 2015-2016 навчальному році.
Також відбулося обговорення перспектив наукового співробітництва та спільних досліджень у сфері міжнародно-правових дисциплін із завідувачем кафедри міжнародного права Сауліусом Катуокою (рrof. Saulius Katuoka) та професором Юстінасом Жилінскасом (рrof. Justinas Žilinskas).