18-12-2013, 15:03

Відкрив захід проректор Ю.Г.Барабаш.

В.В.Кизима розповів студентам про історію створення Міністерства, його структуру, керівництво, план стратегічного розвитку на 5 років, головні завдання, загальне декларування, електронну звітність, заходи, які сьогодні реалізуються у сфері модернізації роботи.

Він зазначив, що з урахуванням високого ступеня підготовки випускників вашого вузу зараз планується підписання угоди про співробітництво між Міністерством доходів і зборів України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Цим документом будуть регламентовані питання стажування та можливого працевлаштування.

В.П.Юрченко ознайомив студентів зі стандартними умовами працевлаштування до підрозділів міністерства.

Наприкінці зустрічі гості відповіли на численні питання студентів, зокрема: можливість стажування у цьому навчальному році, перспектив кар’єрного зростання, рівень заробітної плати тощо.