У рамках робочого візиту до Харківщини Президент України Петро Порошенко відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

13-10-2014, 16:30

11 жовтня Президент України Петро Порошенко відвідав Харківську область з робочим візитом. У поїздці Президента супроводжували віце прем’єр-міністр Володимир Гройсман, голова Харківської ОДА Ігор Балута, члени уряду. Петро Порошенко відвідав ДП «Завод ім. В.А.Малишева», Харківський університет повітряних сил ім. І.Кожедуба, провів зустріч із громадськістю у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

На початку зустрічі Президент подякував присутнім за теплий прийом. «В Харкові я відчуваю себе, як вдома. Наше відчуття єдиної родини, єдиної країни ніколи раніше не було таким, як зараз», – зазначив він.

Глава держави подякував всім харків’янам за мужність, за те, що не дали «запалити полум’я війни». «Харків продемонстрував усьому світу, що Слобожанщина зробила свій вибір – вибір на користь миру».

Петро Порошенко представив «Стратегію реформ-2020» і закликав харківську громадськість приєднатися до обговорення та втілення в життя запропонованої програми реформування.

«Мета наших реформ – досягти європейських стандартів життя», – зазначив Президент.

В реалізації реформ, відзначив Петро Порошенко, він розраховує на допомогу науковців Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

«Ми зібралися в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де працює багато талановитих вчених. Ваш науковий потенціал, ваш творчий потенціал повинен допомогти в реалізації наших реформ. Ми – одна команда. Ласкаво просимо до співпраці». Президент наголосив, що інтелектуальний потенціал Університету є особливо необхідним для реалізації однієї з головних реформ – судової. «Адже тільки маючи справедливі, некорумповані суди, суспільство зможе розвиватися та інтегруватися в Європу», – додав глава держави.

З промовою виступив ректор Університету В.Я.Тацій. Він подякував Петру Олексійовичу за візит. «Коли Ви у травні відвідали наш університет (ще будучи кандидатом в Президенти України), то пообіцяли, ще раз завітати до нашого вузу. І дотримали своєї обіцянки – у перший свій приїзд до Харкова, уже як Президент України,  відвідали і наш Університет. Ми вдячні Вам за добрі слова. Готові долучитися до розробки та впровадження в життя  положень судової реформи».

По закінченні зустрічі Президент влаштував прес-конференцію для журналістів.