У рамках військово-патріотичного виховання та з нагоди Дня Перемоги на військово-юридичному факультеті проведено конференцію за участю студентів, курсантів та представників Харківського обласного комітету міжнародного українського союзу учасників війни

08-05-2014, 12:16

На конференції виступили: від ветеранської організації − голова Харківського обласного комітету міжнародного українського союзу учасників війни полковник у відставці Петро Омелянович Конюшенко та ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій в роки війни Тамара Василівна Бутенко; від студентів факультету − Ярослав Демчина та Юрій Полюхович.

Тематичні виступи були посвячені визволенню правобережної України в роки Великої Вітчизняної війни. Починаючи з грудня 1943 р. до середини квітня 1944 р. від Полісся до Чорного моря, від Дніпра до Карпат було розгорнуто одну з найбільших битв Другої світової війни. У ній взяли участь одночасно з обох боків майже 4 млн осіб, 45,5 тис. гармат і мінометів, 4,2 тис. танків і самохідно-артилерійських установок.

Колектив факультету поздоровив шановних ветеранів з Днем Перемоги та  вручив пам’ятні подарунки.

П.О.Конюшенко також подарував книги про Велику Вітчизняну війну керівництву факультету та найактивнішим  учасникам конференції.