У рамках Всеукраїнського тижня права відбулися лекції-роз’яснення: «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги», «Здійснення та забезпечення прав кожного на доступ до інформації»

21-11-2014, 15:54

Організатори: Харківське міське управління юстиції, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України НЮУ імені Ярослава Мудрого та наукова бібліотека Університету.

Під час заходу експонувалися книжкові виставки «Доступність інформації – гарантоване право кожного», «Правова допомога: питання та відповіді», пройшли правові вікторини і конкурси для студентів.

Довідка: В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.