У рамках Всеукраїнського тижня права в Університеті проведено ІІІ читання «Всеукраїнський урок “права людини”»

15-12-2015, 08:55

ІІІ читання «Всеукраїнський урок "права людини"»Організатори: наукова бібліотека та кафедра міжнародного права.

У читаннях взяли участь викладачі кафедри міжнародного права та студенти Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України.

Відкрила захід директор наукової бібліотеки Університету Н.П.Пасмор, яка підкреслила актуальність теми та побажала учасникам плідної роботи. Також присутніх привітали завідувач кафедри міжнародного права І.В.Яковюк та професор О.В.Сердюк.

Під час засідання відбувся показ документального фільму «Что такое права человека?».

З доповідями виступили: Тетяна Лозик (міжнародно-правовий факультет, 3 курс) − «Історія прав людини», Вікторія Черних (міжнародно-правовий факультет, 3 курс) − «Щодо питання про свободу руху робітників в Європейському Союзі», Марина Яковлєва (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс) − «Міжнародний захист прав жінок», Вікторія Ярмолич (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 4 курс) − «Деякі аспекти міжнародно-правового закріплення політичних прав жінок) та ін.

Також під час Всеукраїнського тижня права науковою бібліотекою Університету експонувалися: тематична книжкова та віртуальна виставки «Права людини понад усе» (з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини), виставка-форум «Правники – суспільству» (нові книги з питань прав людини), огляд нових довідково-енциклопедичних видань «Тисяча мудрих сторінок».