У приміщені президії НАПрНУ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми трудового права і права соціального забезпечення»

27-09-2013, 17:11

У конференції взяли участь провідні фахівці у галузі трудового права та права соціального забезпечення України, Російської Федерації, Республіки Білорусь.

Відкрив пленарне засідання академік Національної академії правових наук України, проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук А.П.Гетьман. Він щиро привітав і побажав успішної роботи учасникам заходу та гостям. «Мені дуже приємно вітати вас від імені ректора. Саме він був ініціатором започаткування конференції на базі Університету. Це вже п’ята конференція,  присвячена розгляду теоретичних та практичних проблем трудового права. Цей захід набуває великого значення, про що свідчить статистика: ми отримали понад 150 наукових матеріалів до опублікування зі 100 вищих навчальних закладів України, Росії та Білорусі», − зазначив Анатолій Павлович.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри трудового права юридичного факультету Московського державного університету імені М.В.Ломоносова А.М.Куренной – «Деякі проблеми сучасного стану правового регулювання у сфері найманої праці»;  доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, академік Міжнародної кадрової академії О.І.Процевський – «Чинники, що визначають доктрину трудового права»; доктор юридичних наук, ординарний професор, заслужений діяч науки РФ, завідувач кафедри трудового права Наукового дослідного університету Вища школа економіки Ю.А.Орловський − «Важливий етап вдосконалення трудового законодавства в Росії»; доктор юридичних наук, професор, завідуюча кафедрою трудового права Уральської державної юридичної академії С.Ю.Головіна − «Електронні форми взаємодії працівника і роботодавця» та ін.

На другий день конференції (28 вересня) заплановано проведення засідань з 4 тематичних секцій:

− Теоретичні засади розвитку трудового права;

− Проблеми реалізації трудових прав;

− Проблеми єдності та диференціації правового регулювання праці;

− Розвиток законодавства про соціальне забезпечення.

За результатами конференції буде виданий збірник тез наукових доповідей.