У приміщені НАПрНУ розпочала роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Правове регулювання відносин у сфері праці і соціального забезпечення: проблеми і перспективи розвитку»

03-10-2014, 16:30

У конференції взяли участь провідні фахівці у галузі трудового права та права соціального забезпечення України, Російської Федерації, Республік Бєларусь та Молдови.

Відкрив захід завідувач кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого кандидат юридичних наук В.В.Жернаков. Він щиро привітав присутніх і побажав успішної роботи учасникам заходу та гостям.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ К.Ю.Мельник – «До проблеми впровадження загальних підходів у регулювання трудових відносин службовців правоохоронних органів»; кандидат юридичних наук, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка О.Т.Панасюк – «Про пошук місця конструкції «найм праці» в конструкції трудового договору»; кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу Донецького національного університету Л.П.Амелічева – «Проблеми правового регулювання трудових відносин щодо забезпечення безпеки праці працівників, які працюють в районах проведення антитерористичної операції в Україні»; кандидат юридичних наук, доцент кафедри трудового права, аграрного й екологічного права Львівського національного університету імені Івана Франка В.Я.Бурак – «Види представництва профспілками прав та інтересів представників» та ін.

За результатами конференції буде виданий збірник тез наукових доповідей.