У приміщені НАПрНУ пройшов науково-практичний семінар «Реформування законодавства у сфері судово-експертної діяльності»

15-10-2014, 14:45

Організатори: Міністерство юстиції України (Департамент судової роботи та експертного забезпечення правосуддя), Національна академія правових наук України (НАПрНУ), Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз імені заслуженого професора М.С.Бокаріуса.

Учасників привітали від Міністерства юстиції України − заступник директора Департаменту, начальник відділу організаційного і нормативно-правового забезпечення Департаменту судової роботи та експертного забезпечення правосуддя Г.Г.Пампуха та від Національної академії правових наук України − перший віце-президент О.В.Петришин.

Захід транслювався в режимі online на каналі YouTube.

З доповідями виступили: заступник директора Департаменту, начальник відділу організаційного і нормативно-правового забезпечення Департаменту судової роботи та експертного забезпечення правосуддя Г.Г.Пампуха − «Реформування законодавства у сфері судово-експертної діяльності»; директор Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С.Бокаріуса А.І.Лозовий − «Вирішення проблем нормативно-правового регулювання судово-експертної діяльності у проекті закону України «Про судово-експертну діяльність в Україні»»; завідувач кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України В.Ю.Шепітько − «Сучасні проблеми застосування спеціальних знань у кримінальному судочинстві України» та ін.

На семінарі проаналізовано сучасний стан судової експертизи в Україні, обговорено актуальні проблеми з удосконалення методичного забезпечення судово-експертної діяльності, правових та організаційних основ судово-експертної діяльності, а також здійснено обмін досвідом між ученими та практиками.