У приміщенні Полтавського юридичного інституту Університету проведено модельне судове засідання

30-04-2015, 10:58

У заході взяли участь випускник Полтавського юридичного інституту, адвокат, юрисконсульт Полтавської регіональної дирекції ПАТ «Банк «Київська Русь» Олександр Ігоревич Кіндяк та студенти 43 і 44 груп у рамках роботи наукового гуртка з господарського права (керівники: д.ю.н., доц. В.М. Пашков, к.ю.н., ас. А.О. Олефір).

Предметом модельного судового засідання стала господарська справа про розірвання договору поставки вантажного автомобіля, придбаного у кредит. Зі складу студентів було сформовано суддівську колегію (О. Костюк, Т. Костуренко, А. Маштаков, Є. Шкалікова, М. Пахомова) і команди, що представляли сторони позивача (Р. Сейдаметов, М. Хист, А. Гецко) і відповідача (В. Чикало, С. Зінченко, В. Каменчук, В. Яковлева).

За підсумками змістовної та жвавої дискусії судді ухвалили рішення на користь відповідача.

Почесний гість О.І. Кіндяк відзначив високий рівень підготовки майбутніх юристів і надав цінні практичні рекомендації.