У приміщенні Полтавського юридичного інституту відбулася зустріч представників Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Асоціації Адвокатів України та Ради адвокатів Полтавської області зі студентами Інституту

01-12-2014, 12:25

Відповідальний Секретар Асоціації випускників А.О.Булгаков розповів про діяльність Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого».

Президент Асоціації адвокатів України, адвокат, керуючий партнер юридичної компанії «Чернобай та Партнери» О.В.Чернобай виступив із доповіддю про діяльність Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

За результатами заходу у присутності студентів старших курсів було підписано меморандуми про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Асоціацією випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого та Радою адвокатів Полтавської області, а також між Полтавським обласним осередком асоціації випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого та Полтавським відділенням Асоціації адвокатів України, яке на зустрічі представляв О.Л.Дзюбенко (голова Полтавського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», директор Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги).

Директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Н.О.Гуторова підвела підсумки проведеної зустрічі, подякувала учасникам заходу та побажала підписантам меморандуму і студентам плідної співпраці.