У приміщенні Полтавського юридичного інституту Університету відбулося урочисте відкриття виставки «Графічні розповіді – міжнародні бренди, події і художники в графіці й фотографіях з колекції Латвійської національної бібліотеки»

02-06-2014, 12:50

Виставку представлено Посольством Латвійської Республіки в Україні в рамках комунікаційної кампанії «Рига 2014 – культурна столиця Європи». Виставка проходитиме з 27 травня до 27 червня 2014 р. в навчальному корпусі Полтавського юридичного інституту за адресою: м.Полтава, проспект Першотравневий, 14.

У відкритті виставки взяли участь Надзвичайний та повноважний посол Латвійської Республіки в Україні д-р Аргіта Даудзе, голова Полтавської обласної державної адміністрації В.М.Бугайчук, голова Полтавської обласної ради П.В.Ворона, ректор Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій, проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.В.Комаров, директор Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова,  представники громадськості.

Виставка розкриває різноманітність колекцій Латвійської національної бібліотеки, яка є головним сховищем цінних знань про Латвію і багатьох історичних подій та особистостей. В одній з найважливіших її колекцій зібрана візуальна спадщина. Також представлені фотографії, малюнки, плакати та поштові листівки, які репрезентують взаємодію і взаємозв’язок  багатьох політиків, художників і колекціонерів з Латвійською Республікою. Виставка складається з 10 тематичних розділів, що представляють увазі глядачів унікальні матеріали з фондів Латвійської національної бібліотеки і запрошують відвідати Ригу – Культурну столицю Європи 2014 року.