У Полтавському юридичному інституті Університету проведено науково-методичний семінар «Стан та перспективи розвитку фармацевтичної діяльності на Полтавщині у світлі чинного законодавства України»

27-05-2014, 14:58

Організатори − Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Департамент охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Державна служба України з лікарських засобів, Полтавська обласна громадська організація «Асоціація працівників фармацевтичної галузі».

У роботі науково-методичного семінару взяли участь більше 100 учасників: державні службовці, науковці, юристи, журналісти загальнодержавних видань, керівники та працівники закладів охорони здоров’я публічного та приватного права, а також фармацевтичні працівники. Захід мав високе фахове представництво, що забезпечило жваве обговорення та дискусії з призводу всіх питань роботи семінару.

Науково-методичний семінар відкрила Гуторова Н.О., д.ю.н., проф., академік НАПрН України, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яка в своїй доповіді привітала учасників та побажала плідної праці.

На пленарному засіданні з науково-практичними доповідями виступили: директор Департаменту державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби України з лікарських засобів  О.О.Кропивний – «Реалізація державної політики щодо забезпечення якості та безпеки лікарських засобів та виробів медичного призначення»;  заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації – І.Ю.Куделич «Забезпечення доступності ліків на регіональному рівні в межах бюджетних призначень для стаціонарних лікувально-профілактичних закладів»; керівник проекту «Аптека online» ТОВ «Моріон» О.В.Приходько – «Особливості формування ціни на лікарські засоби та вироби медичного призначення з врахуванням ПДВ»; к.ю.н., асистент кафедри приватного права  Полтавського юридичного інституту  А.О.Олефір – «Проблеми правозастосування закону про здійснення державних закупівель у договірній роботі замовників і учасників торгів» та ін.

За результатами роботи семінару було затверджено рекомендації щодо можливих змін до законодавства.