У Полтавському юридичному інституті Університету проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» з цивільного права

01-04-2014, 09:44

Організатори − кафедра приватного права та Полтавський осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

У грі взяли участь команди другого та третього курсів, зокрема були представлені 4 команди у складі капітана та 5 осіб:

1. команда «Холдинг»: М.Бережний, А.Самохатько, Д.Лукшин, М.Кібальник, Т.Костуренко, В.Пахомова;

2. команда «Калюжний і компанія»: В.Калюжний, В.Яковлєва, М.Пахомова, А..Гецько, О.Костюк, Н.Острік;

3. команда «Повністю дієздатні»: К.Калюжний, В.Дзюбенко, Д.Федорченко , П.Нога, Ю.Кулинич, А.Поліщук;

4. команда «Цивілісти»: А.Скрипник, М.Маліченко, В.Махно, М.Гранько, І.Кисличенко, В.Глушко.

Гра проводилася у формі «запитання-відповідь» і складалася із 6 боїв, в яких кожна команда зустрілася одна з одною. Команди-учасниці продемонстрували своє вміння працювати в команді, гарну пам’ять, увагу, активність та головне – глибокі знання з цивільного права та вміння швидко їх проявити.

Питання змушували учасників зосередити всі свої зусилля та коли командам не вдавалося знайти правильну відповідь, на допомогу їм приходили глядачі. Найактивнішими та найбільш обізнаними з питань  Цивільного права серед присутніх виявилися: В.Пахомова, М.Кібальник,  Д.Федорченко, В.Глушко, Ю.Челебій-Кравченко.

У результаті напруженої та надзвичайно цікавої гри перемогу здобула команда «Холдинг».

Завершився захід врученням солодких призів та спільним фото на пам’ять.

Вітаємо переможців та учасників і бажаємо їм нових успіхів!