У Полтавському юридичному інституті Університету відбувся літературно-музичний вечір «Слова пророчі Кобзаря»

03-03-2014, 13:37

Із нагоди святкування 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка і з метою вивчення та популяризації спадщини Великого Кобзаря 27 лютого 2014 року у Полтавському юридичному інституті спільно з Полтавською обласною філармонією відбувся літературно-музичний вечір «Слова пророчі Кобзаря».

Життєвий шлях Т.Г.Шевченка назавжди залишиться яскравим прикладом незламності духу. Біографія Кобзаря тісно пов’язана із благородною метою визволення від національного і соціального гніту, боротьбою за щастя всіх людей. Коли читаєш Шевченка, розумієш, що слова видатного українця Любов, Краса, Добро і Правда − це не пафосні слова.

У кожного свій Шевченко, бо всяк обирає в його спадщині те, що найближче. Творчість Шевченка, його слова, думки  − завжди актуальні. До нього треба звертатися, намагаючись зрозуміти упродовж усього життя!

Та допоки є така потреба, допоки ім’я його на вустах, а пам’ять − у наших серцях, не забуваймо про вершини нашого духу, які відкрив нам Шевченко. Його твори були і залишаються на часі.

Студенти Полтавського юридичного інституту із захопленням  слухали вірші з відомих творів Т.Г.Шевченка: уривок із вірша «Гайдамаки» «Гомоніла Україна …» у виконанні студентки  Я.Савенко, уривок з поеми «В казематі» у виконанні студентки А.Плющової, відомі твори, які були покладені на музику у виконанні пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» та багато інших творів Великого Кобзаря.