03-03-2014, 13:26

До участі у заході було подано більше  120 наукових статей та тез наукових повідомлень. Серед учасників конференції науковці з 10 міст України – Київ, Одеса, Львів, Полтава, Харків, Запоріжжя, Чернігів, Миколаїв, Трускавець, Донецьк. Активно відгукнулися на пропозицію обговорити проблематику компетентності науковці у галузі філософії, політології, соціології, правознавства, педагогіки.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася заступник директора з навчальної та наукової роботи, доктор юридичних наук, професор О.Р.Дашковська. На пленарному засіданні обговорювалися питання  співвідношення компетентності та мудрості, громадянської, правової, життєвої, мовної компетентності. Зацікавили учасників конференції проблеми та перспективи правової освіти та її роль у формуванні правової компетентності особистості, активно обговорювалися питання правової культури у контексті сучасних соціальних трансформацій.

На засіданнях секцій обговорювалися наступні теми: правова компетентність та правова культура, аспекти взаємодії правової та громадянської компетентності, філософські та соціокультурні проблеми життєвої компетентності, психологічні, комунікативні, культурологічні чинники формування компетентності особистості у сучасному суспільстві, а також роль та значення ЗМІ та інформаційних технологій у формуванні компетентності особистості.