У Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулася традиційна Посвята першокурсників у студенти

03-09-2013, 12:44

Для участі в урочистостях були запрошені керівники міста та області, представники судової адміністрації, органів юстиції та прокуратури. З Днем знань студентів урочисто привітали проректор Університету В.В.Комаров, заступник голови Полтавської облдержадміністрації керівник апарату В.О.Пархоменко, секретар Полтавської міської ради О.А.Деркач, голова Територіального управління ДСА в Полтавській області І.О.Клочко, заступник прокурора Полтавської області Д.П.Таран.

У своєму виступі проректор університету В.В.Комаров наголосив, що першокурсники стали студентами одного з найпотужніших і найавторитетніших вищих навчальних закладів України та побажав їм відмінних успіхів у навчанні та активного студентського життя.

Хореографічною композицією учасників зібрання привітали переможці Міні-Майдансу.

Після завершення урочистостей першокурсники прослухали першу лекцію про історію Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».