У Полтавському юридичному інституті відбувся круглий стіл «Проблеми правового регулювання обігу лікарських засобів, що містять кодеїн»

04-11-2016, 18:01

У заході взяли участь: директор Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова, в.о. заступника директора Інституту О.М.Лемешко, заступник директора Департаменту оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби України з лікарських засобів О.Р. Юсупов, головний лікар Полтавського обласного наркологічного диспансеру І.А.Мацицький, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Н.В.Андрієнко, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Полтавської області Ю.О. Кравченко,  голова Октябрського районного суду м. Полтави О.М.Струков, та ін.

Цільовою аудиторією семінару були науковці та працівники юридичних та медичних установ, працівники фармацевтичних закладів, представники громадських організацій,  практикуючі фахівці у галузі права, представники правоохоронних органів.

Виступи учасників семінару були присвячені питанням правового регулювання обігу кодеїновмісних препаратів, зокрема питанням поширеності їх застосування у медичній практиці під час лікування, порядку їх зберігання, обліку та реалізації аптечними закладами, проблемам притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі порушення встановлених правил обігу лікарських засобів, що містять кодеїн, питанням позбавлення ліцензії за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі зазначеними лікарськими засобами, та міжнародно-правовій практиці правового регулювання зазначеного питання.